İncesu Zipline açılışa gün sayıyor

İncesu Zipline açılışa gün sayıyor
İncesu’da yapımı gerçekleşen, Türkiye’nin en uzun 3’ncü Zipline Adrenalin merkezi, açılışa gün sayıyor. Personel eğitimini yerinde inceleyen Başkan İlmek, konuyla ilgili “Bölgenin en uzun Zipline merkezini gerek ilçemize gerekse Kayserimize kazandırıyoruz. Baraj üzerinden Derebağ ve Erciyes manzaralı zipline herkesi bekliyoruz” dedi.

Kayseri Valiliği ve İncesu Belediyesi İş birliği ile yapımı tamamlanan Zipline Adrenalin Merkezi açılış için gün saymaya başladı. Bölgenin en uzun, Türkiye’nin ise 3’ncü büyük uzunluğa sahip İncesu Zipline de çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Tesislerde çalışacak personelin uygulama eğitimine katılan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Zipline’nin son derece güvenli olduğu söyleyen Başkan İlmek “Kayseri Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in katkıları ile bu büyük projeyi ilçemize kazandırdık. Kurulum ve çevre düzenlemesi çalışmaları tamamlandı" dedi.

Şu anda zipline merkezinde çalışacak personelin, atlama, kurulum ve sağlık eğitimi aldığını belirten İlmek, "Son derece güvenli bir sistemi var. 450 metre uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun 3’ncü Zipline merkezi olan tesisimiz yabancı turist içinde çekim merkezi olacak. Hazırlıklarımız tüm hızı ile sürüyor. Artık açılış için gün saymaya başladık. Yakında görkemli bir açılış ile halkımızın ve çevre illerden gelecek misafirlerin hizmetine sunacağız” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×