K

İncesu Cevat Demiral Caddesi'nde alt yapı sorunu çözüldü

İncesu Cevat Demiral Caddesi'nde alt yapı sorunu çözüldü
İncesu Belediyesi, ilçenin önemli ana ulaşım arterlerinden biri olan ve uzun yıllar çözülemeyen Cevat Demiral Caddesinde alt yapı çalışmalarını tamamladı. Ekipler, caddede asfalt serimine başladı.

İncesu Belediyesi hava sıcaklığının zaman zaman 38 dereceyi bulduğu ilçede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçenin önemli ulaşım noktalarından olan ve uzun yıllar çözüm bekleyen alt yapı problemi İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’in titiz çalışma ile sonlandırıldı.

Yapılan alt yapı çalışması ile birçok hanenin kanalizasyon ve yol problemi çözüldü. Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından bugün de Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin katkıları ile sıcak asfalt serimi, sabahın ilk ışıkları ile başladı.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek “İlçemizin önemli ulaşım noktalarından birisi olan Cevat Demiral caddesi yakınında oturan vatandaşlarımız yağışlı havalarında sorun yaşıyorlardı.20 yıldır bu alt yapı problemi vardı. Bizde uzun zamandır çözülmeyen bu problemi yerinde yaptığımız inceleme ile sonuçlandırdık. Kanalizasyon çalışmalarının yapıldığı cadde de sıcak asfalt serimine başladık. Sıcak asfalt konusunda talebimizi yanıtsız bırakmayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ederiz. Bölgede 15 gündür süren çalışmanın bu hafta itibariyle bitmesini umuyoruz. İlçemizde belirlediğimiz birçok çalışma noktasında parke, asfalt, parke tamiri ve daha birçok çalışmayı sürdürüyoruz” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×