K

İmzalar Atıldı: Sümer Sahalarından Biri Sentetik Çim Olacak

İmzalar Atıldı: Sümer Sahalarından Biri Sentetik Çim Olacak
Kayseri'de amatör futbolun yükünü çeken stadyumlardan doğal çim zeminli 2 sahadan birinin sentetik yapılması için imzalar atıldı.

Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri ASKF Başkanı Mutlu Önal, Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel Ankara’da Sümer sahaları için gerekli imzayı attı.

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mutlu Önal, “Sümer'de bulunan 2 doğal çim yüzeyli futbol sahasının birinin sentetik çim yüzeyli sahaya dönüştürülmesi için anlaşıldı. Diğer sahadaki doğal çim kalacak. Aynı alandaki futbol sahaları için 2 adet 500 seyirci kapasiteli çelik portatif tribün, aydınlatma, soyunma odaları ve bireysel antrenman salonu yapımı için protokol imzaları atılmış olup ilimize hayırlı uğurlu olsun.

Bu projenin hayata geçirebilmesi sürecinde emeklerini esirgemeyen önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanımız AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'ye, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Kayseri Gençlik Spor İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakcı'ya ve Ankara’da yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Memduh Büyükkılıç ile emeği geçen herkese Kayseri Amatör Spor camiamız adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K