İlk şiir klibi sevildi, ikincisini çekti (Video klip...)

İlk şiir klibi sevildi, ikincisini çekti (Video klip...)
Kayseri’de ticaretle uğraşan İsmail Özbek, kendisinin yazıp seslendirdiği ilk şiir klibi sevilince, ikinci şiirine de klip çekti. “Ah O Gözlerin” isimli klip sosyal medya hesaplarında şiir severlerin beğenisine sunuldu.

Yükseköğreti kamu yönetimi mezunu İsmail Özbek, bir taraftan ticaretle uğraşırken diğer taraftan da şiir sanatıyla ilgileniyor. Kendi şiirleri de olan Özbek, sesinin güzelliğini çektiği şiir klipleriyle sanatseverlerin takdirine sunmayı ihmal etmiyor. İlk şiir klibi “Hazan Mevsimi” ile şiir aşıklarından tam not alan Özbek, ikinci şiir klibini ise Mustafa Kansu’nun yazdığı “Ah O Gözlerin” şiirine çekti.  Şiirin müziğini ise Bünyamin Fıstık yaptı.

Yeni açılan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi ve kentin değişik mekanlarında çekilen klip, sosyal medya hesaplarında yayında. Şiiri çok sevdiğini belirten İsmail Özbek, geçen hafta yayınlanan ilk klibin çok fazla beğeni ve yorum aldığını söyledi.

Olumlu tepkilerin ikinci şiir klibi için kendilerini cesaretlendirdiğini belirten Özbek, “Dinleyicilerimiz ikinci eserimizi sabırsızlıkla bekledi. İkinci eserimizde “Ah O Gözlerin” adlı klibi tamamladık. Hedefimiz güzel, kaliteli, etkili, insanların tamamen ruhuna uygun, şiirlerimizde kendilerini bulabileceği eserler oluşturabilmek. Şiiri sevdirmek ve sanatseverlere layık olmak için var gücümüzle çalışmamızı sürdüreceğiz. Gayret bizden Tevfik Allah’tan.” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×