Hasar alan ev ve iş yerlerinde inceleme başlatıldı

Hasar alan ev ve iş yerlerinde inceleme başlatıldı
KAYSERİHABER38.COM | Kayseri’de Danişmentgazi Mahallesi’nde Suriye uyruklu I.A.’nın küçük yaştaki kız çocuğunu istismar etmesinin ardından tansiyon yükselmişti. Dün gece de devam eden olaylarda hasar gören ev ve işyerlerinde olay yeri inceleme polis ekipleri inceleme yaparak tutanak tuttu.

Melikgazi ilçesi Eskişehir Bağları Danişmentgazi Mahallesi’nde Suriye uyruklu şahsın küçük yaştaki çocuğa istismarı sonrası kent genelinde gerginlikler yaşanmaya devam etti.

Dün gece Sahabiye Mahallesi ve birçok bölgede olay çıkaran grup, Suriyeli esnaf ve ailelerin ev ve işyerlerine taşlarla saldırdı. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri taşlı sopalı gruba karşılık verilirken ev ve işyerlerinde hasarlar meydana geldi. Günün ağarmasıyla birlikte dün gece yaşananların olayların boyutu gözler önüne serildi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Olay Yeri İnceleme ekipleri, hasar gören dükkân ve iş yerlerini tek tek inceleyerek hasar kaydı oluşturdu. Polis ekipleri hasar gören iş yeri ve dükkanlara dair incelemelerde bulunarak tutanak tuttu. Polis ekipleri, incelemelerin ardından hasar veren şahısları yakalamaya yönelik çalışma başlattı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×