K

Hamzaoğlu'ndan Trabzonspor maçı değerlendirmesi

Hamzaoğlu'ndan Trabzonspor maçı değerlendirmesi
Süper Ligde kalma mücadelesi veren Hes Kablo Kayserispor'da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, Trabzonspor karşısında 1 puan almanın çok kıymetli olduğunu söyledi. Yenilmemenin önemli olduğunu vurgulayan Hamzaoğlu, "Yenilmeden devam edersek arada bazı maçları (Sezon sonuna kadar) kazanacak gücümüz var." diye konuştu.

Süper Ligin 32. haftasında Hes Kablo Kayserispor, güçlü rakibi Trabzonspor'a konuk oldu. Kayserispor, öne geçtiği maçta galibiyeti koruyamadı ve karşılaşma 1-1 sona erdi. Kayserispor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maç sonu beraberliği değerlendirdi.

Maçın başında skoru yakalayarak öne geçtiklerini ifade eden Hamzaoğlu, "Bu bizi geride oynamaya mecbur bıraktı. Trabzonspor üzerimize geldi. Biz koruyarak, onlar hücum ederek oynamaya çalıştılar. 1-1'den sonra da galibiyet için yüklendiler. Biz de kontrataklarla gol aradık. Rakibin direkten dönen topları vardı. Doğan oldukça iyi günündeydi. Her şeye rağmen 1-1'lik sonuç olumlu." dedi.

'ARADA BAZI MAÇLARI KAZANACAK GÜCÜMÜZ VAR'

Kayserispor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, geçen haftaki Göztepe beraberliğini de hatırlatarak "Geçen hafta sahamızda şimdi de Trabzon'da berabere kaldık. Yenilmeden devam edersek arada bazı maçları kazanacak gücümüz var. Kayseri'ye Kayserispor'a hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K