K

Hamza Hamzaoğlu'nun ekibi belli oldu

Hamza Hamzaoğlu'nun ekibi belli oldu
Süper Lig'de kalma mücadelesi veren Hes Kablo Kayserispor'un yeni teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu 6 yardımcı ile çalışacak. Hamzaoğlu, yöneticilerle görüştükten sonra futbolcularla tanıştı ve takımın başında ilk idmana çıktı.

Hes Kablo Kayserispor'da bu sezon beşinci teknik direktör olarak göreve Hamza Hamzaoğlu'nun çalışacağı ekip belli oldu. 51 yaşındaki teknik direktör, Kayserispor'da 6 yardımcı ile görevini sürdürecek.

Uzun süredir çalıştığı ekibi ile birlikte Hes Kablo Kayserispor'a gelen tecrübeli teknik adam Hamza Hamzaoğlu hafta içi resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Hes Kablo Kayserispor'da ilk idmanına dün akşam çıkan Hamza Hamzaoğlu'nun teknik ekibinde, Fuat Buruk, İsa Turan, Serkan Salman Metin Mert, Bilal Kısa ve doktor olarak ise Hakan Ayaz yer aldı.

Takımla ilk idmanına çıktı

Hes Kablo Kayserispor ile anlaştıktan sonra önceki gün Kayseri'ye gelen ve gün içinde takımın yöneticileri ile Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret eden Hamza Hamzaoğlu, dün akşam saatlerinde takımın başında antrenmana çıktı. Kadir Has Tesisleri'ndeki antrenmanda Hamza Hamzaoğlu futbolcularla kısa bir toplantı yaptı. Toplantının ardından takım ısınma hareketleri ile dar alanda pas çalışması yaptı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K