K

Hal esnafını ziyaret eden Büyükkılıç: “Kayseri esnaf şehridir”

Hal esnafını ziyaret eden Büyükkılıç: “Kayseri esnaf şehridir”
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Hal Kompleksi’ni ziyaret etti. Kayseri’nin bir esnaf şehri olduğunu söyleyen Büyükkılıç, “Kayseri’mizin en güzel ürünleri burada hal esnafımız tarafından vatandaşlarımıza ve diğer esnaflarımıza ulaştırılıyor. Biz esnaf dostu bir belediyeyiz, Kayseri zaten esnaf şehridir” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hal Kompleksi’ni (KAYSEM) ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, KAYSEM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Acar ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Esnafların gönüllerini fethedecek, gönüllerinde yer alacak şekilde her birini ayrı ayrı ziyaret ettiklerini söyleyen Büyükkılıç, “Cenab-ı Allah’a şükürler olsun, bu güzel Cuma günündeyiz. Hal esnafımızı, başkanımızı ziyaret ettik, yönetimimizle görüşmeler yaptık Daha sonra esnafımızın da gönüllerini fethedecek, gönüllerinde yer alacak şekilde her birini ayrı ayrı ziyaret ederek, dualarını aldık. Biz esnaf dostu bir belediyeyiz, Kayseri zaten esnaf şehridir. Onlarla birlikte, onların beklentilerine cevap verecek, yapabileceklerimizi paylaşıp, konuşup, yolumuza devam etmeyi amaçlıyoruz. Bizlere her zaman destek veren, sahip çıkan esnaf kardeşlerimizin her birine teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah helalinden bol rızık versin.

Kayseri’mizin en güzel ürünleri burada hal esnafımız tarafından vatandaşlarımıza ve diğer esnaflarımıza ulaştırılıyor. İnşallah hep beraber, tüketicisiyle, üreticisiyle, pazarlayıcısıyla, hal esnafıyla el ele verirsek, kazanan hepimiz oluruz. Huzur şehri olan Kayseri’de herkes böylece helalinden rızkını temin etmiş olur” şeklinde konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K