K

'Haddimizi bilerek yendik, galibiyet sevincini yaşayacağız'

'Haddimizi bilerek yendik, galibiyet sevincini yaşayacağız'
HES Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Kasımpaşa maçının ardından konuştu. Galibiyetin sevincini yaşayacaklarını söyleyen Bektaş, "Futbolcular haddimizi bilerek kazanacağımız gibi oynadılar” dedi.

Süper Ligin ilk haftasında Hes Kablo Kayserispor, Kadir Has Stadı'nda Kasımpaşa'yı konuk etti. Koronavirüs tedbirleri kapsamında seyircisiz oyyanan maçta sarı kırmızılı ekip, 2. dakikada bulduğu golle maçı 1-0 kazanarak sezona 3 puanla başladı.

HES Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, galibiyeti değerlendirdi. Zor bir karşılaşma olduğunu belirten Bektaş, "Oyun tarzımızla ilgil ibelli hazırlıklar yaptık. Cuma günü gelişen olaydan dolayı böyle bir kadro ile çıktık. Bu süreçte gece gündüz çalışan. Transferlerin takıma katılması için kendi işini bırakıp bizimle mesai yapan başkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Bektaş, "Hepsini kutluyorum oyuncuların. Bu gün haddimizi bilerek bir takım maçı nasıl kazanacaksa öyle oynadılar. Mücadele örneği gösterdiler. İlk maç bizim için önemliydi. Şartlara sığınmıyorum. Bir takım oyun disiplinine bağlı kaldığı zaman konsantrasyondan kopmadığı zaman rakip kim olursa olsun maç kazanabiliyor. Şimdi galibiyetin sevincini yaşayacağız" ifadesinde bulundu.

Mehmet Altıparmak: Maça 1-0 geride başladık

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak da, maçın 2. dakikasında geriye düştüklerini kastederek "Maça 1-0 mağlup başladık. Çıkarken kaptırdığımız top, kalemizde gol oldu. " dedi. Tamamen oyunu domine eden, istediğini yapan, pozisyonlara giren ve kaçıran takım olduklarını savunan Altıparmak, "1-0’dan sonra yakaladığımız pozisyonlar vardı. İkinci yarı rakibimiz maçın başından sonuna kadar defans yaptı. Golü bulduktan sonra tamamen defansa çekildi. Biz üretmeye çalıştık. Yakaladığımız pozisyonlar var ama sonuca yansıtamadık. Mağlup olduk ama ne oynana oyun ne de pozisyon itibariyle hak etmediğimiz bir mağlubiyetti. Ligin ilk maçları zordur. Özellikle ilk yarıda çok iyi oynadık. Oyuncularımızın isteğinden memnunum” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K