K

Hacı Ali Hasgül, 7 ay sonra aynı görevine geri atandı

Hacı Ali Hasgül, 7 ay sonra aynı görevine geri atandı
Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü'yken bir süre önce Ankara Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü görevine atanan Hacı Ali Hasgül, 7 ay sonra Kayseri'ye geri atandı.

Hacı Ali Hasgül, 13 Ocak 2022 tarihinde bakanlık oluruyla başkent Ankarda SGK İl Müdürü olarak atanmıştı. 7 ay aradan sonra Hasgül, Kayserili iş insanlarının yoğun talebi ve kendisinin de isteğiyle eski görev yeri Kayseri SGK İl Müdürlüğü görevine atandı. 

Hacı Ali Hasgül'ün Çarşamba günü Kayseri'deki görevine başlaması bekleniyor. 

HACI ALİ HASGÜL KİMDİR?

1975 yılında Kayseri’de doğan Hacı Ali Hasgül ilk, orta, lise, ve yükseköğrenimini de Kayseri’de tamamladı. Yüksek Lisansını Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yaptı.

2001 yılında SSK Kırklareli Sigorta İl Müdürlüğünde Memur olarak göreve başladı. 2005 yılında yapılan Sigorta Yoklama Memurluğu sınavında başarılı olarak Nevşehir SSK İl Müdürlüğünde Sigorta Yoklama Memuru olarak çalışmaya başladı.

2006 yılında Kayseri SSK İl Müdürlüğüne atandı. 2011 yılında yapılan yeterlilik sınavını kazanan Hasgül, Sosyal Güvenlik Denetmeni kadrosuna atandı.

Sosyal Güvenlik Merkezlerinin Kurulmasıyla birlikte Bünyan Sosyal Güvenlik Merkezine Kurucu Müdür olarak atandı ve bu görevi 2015 Aralık ayına kadar devam ettirdi. 29.12.2015 tarihinde Melikgazi Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü olarak atandı. 13 Ocak 2022'de Kayseri SGK Müdürlüğü görevinden Ankara SGK İl Müdürlüğü görevine getirildi. Hasgül, 7 ay sonra yeniden Kayseri SGK İl Müdürlüğü görevine atandı.

Çeşitli dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K