K

Gündüz esnaf ziyaretleri, akşam gençlik buluşmaları

Gündüz esnaf ziyaretleri, akşam gençlik buluşmaları
KAYSERİHABER38.COM | AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şehrin sosyal ve ticari yaşamının önemli merkezlerinden biri olan Tuna Life Center’ı ziyaret etti.

Merkezde ve ilçelerde 7’den 70’e tüm Kayserililerle buluşmaya, onların talep ve önerilerini dinlemeye özen gösterdiklerini belirten Üzüm, gençlerden oy istedi.

Tuna Life Center, şehrin alışveriş, eğlence ihtiyaçlarını karşılayan modern bir kompleks olarak dikkat çekiyor. İl Başkanı Fatih Üzüm ve Başkan Büyükkılıç bu merkezi ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi ve onlarla keyifli vakit geçirdi. Aynı zamanda burada bulunan kafeleri ziyaret ederek talep ve önerileri bizzat dinleyen başkanlar, esnaflara ve gençlere desteklerini ilettiler.

Ziyaret ettikleri her işletmede sıcak ve samimi bir ortamda sohbet gerçekleşirken, vatandaşlar İl Başkanı Üzüm’e ve Başkan Büyükkılıç’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.
Fatih Üzüm, bu buluşmalar ile gençlerin beklenti ve istekleri doğrudan dinlediklerini, AK Parti'nin yerel düzeydeki çalışmalarına bu anlamda katkı sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×