“Güçlü liderlik’ vurgusuyla muhtar adayı olan Hatice Coruk, ziyaretlerle yapacaklarını anlatıyor

“Güçlü liderlik’ vurgusuyla muhtar adayı olan Hatice Coruk, ziyaretlerle yapacaklarını anlatıyor
KAYSERİHABER38.COM | 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler öncesi seçim meydanları ısınmaya başladı. Belediye başkan adayları kadar, muhtarlar adayları da sokak sokak cadde cadde dolaşarak yapacaklarını anlatıyor.

Kayseri’nin Talas ilçesine bağlı Mevlana Mahallesi için muhtar adayı olan Hatice Coruk, mahalleye ikinci pazar yeri kazandırılması, kadınlara evde iş imkanı sunulması ve mahalleli ile kamu kurumları arasında köprü olmak için çalışacağını vadetti.

Seçim propagandası için ziyaretlerde bulunan Coruk, engelli ve şehit ailelerini de unutmadı. Şehit Duran Bayram’ın ailesi ile görüşen Coruk, her zaman şehit aileleri, gaziler ve özel gereksinimli kişilerin yanında olacağını söyledi.

Çalışmalar kapsamında mahalleyi karış karış dolaştığını ve her kesimden vatandaşla görüştüğünü belirten muhtar adayı Hatice Coruk, “Seçilmem halinde mahalleyi, mahalleli ve ilgili kurumlarla birlikte yönetmeyi vadediyorum. Mahallemizin yaşam kalitesini arttırabilmek için belediye ve diğer kurumlar arasında köprü olabileceğimden eminim. Seçmenimizden destek bekliyorum” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×