K

Gözbaşı'dan 'yeni teknik direktör' açıklaması

Gözbaşı'dan 'yeni teknik direktör' açıklaması
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yeni teknik direktör arayışı hakkında isim söylemeden bilgi verdi. Sarı kırmızılı ekipte Hatayspor mağlubiyetinin faturası ise kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bırakan Pedro Henrique'ye kesildi.

Süper Lig'in 8'inci haftasında sahasında oynadığı Hatayspor maçını 1-0 kaybeden Hes Kablo Kayserispor'da moraller bozuk. Açıklama yapan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, mutlak kazanmak için çıkılan bir müsabakada hakem hatalarının olduğunu savunarak, "Kötü günleri geride bırakmak adına kazanmak için çıktığımız önemli bir müsabakayı kaybettiğimiz için üzgünüz. Ancak toparlanacağız ve galibiyet aldığımız günlere ulaşacağız" dedi.

Karşılıklı fesihle gönderilen Bayram Bektaş'ın yerine gelecek yeni teknik direktör ile ilgili de konuşan Gözbaşı, "Görüştüğümüz bir iki isim var. Bugün yarın kararımızı vereceğiz. Yeni teknik direktörümüz Çarşamba günü Kayseri'ye gelecek" diye konuştu.

Pedro'ya ceza isteyecek

Süper Lig'in 8.haftasında sahasında Hatayspor ile karşılaşan ve müsabakayı tek golle kaybeden Hes Kablo Kayserispor'da mağlubiyetin faturası Pedro Henrique'nin gördüğü kırmızı kart olarak gösteriliyor. Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, Brezilyalı futbolcuya ceza verilmesi için yönetime öneri götüreceğini söyledi. Tokgöz, "Hatayspor'u tebrik ediyorum. Bizim kazanmamız gereken maçtı. Maalesef 3 puanı kaybettik. Tabi ki bunun sorumluları var. Verilecek cezalar var. Her ne olursa olsun, böyle profesyonel bir oyuncu defansa yardım etmek amacıyla da olsa o kartı görmemeliydi. Ben şahsen bu karttan ötürü Pedro'ya ceza verilmesi için yönetim kuruluna öneride bulanacağım" ifadelerini kullandı.

Kızaran Pedro özür diledi

Hes Kablo Kayserispor takımının en önemli oyuncularından birisi olan Pedro Henrique, sarı kırmızılı camiadan özür diledi. Hatayspor ile oynanan Süper Lig maçında çift sarı kart görerek maçın 54.dakikasında kırmızı kart ile oyun dışı kalan Pedro Henrique, müsabaka sonrasında sosyal paylaşım sitesindeki hesabından özür yazısı yayınladı.

İngilizce açıklama yapan Brezilyalı futbolcu, "Forgiveness to all fans & teammates. Not only in good times, I will be with you anytime!! All RESPECT for you guys and sorry again" (Tüm taraftarlar ve takım arkadaşlarımdan af diliyorum. Kötü bir zamandı. Her zaman sizinle olacağım. Tekrar özür diliyorum) paylaşımında bulundu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K