K

Gözbaşı'dan yeni teknik adam açıklaması

Gözbaşı'dan yeni teknik adam açıklaması
Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı'dan, takımdan ayrılan teknik Direktör Dan Petrescu'dan boşalan koltuk için yeni teknik direktör açıklaması... Gözbaşı, sosyal medya hesabından yardımcı antrenör Uğur Kulaksız'ın fotoğrafını paylaşarak "güveniyoruz" mesajı verdi.

Süper Ligde kalma mücadelesi veren Hes Kablo Kayserispor'da bu sezon 3'üncü teknik direktör değişikliği. Süper Lige Bayram Bektaş ile başlayan Hes Kablo Kayserispor, daha sonra Samet Aybaba ile anlaştı. Üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle Aybaba ile de Aralık ayında yollar ayrıldı. 2020'nin son ayında takımın başına Rumen teknik direktör Dan Petrescu getirildi. Kayserispor'u 8 hafta çalıştıran Petrescu ile de, bugün akşam saatlerinde yollar ayrıldı.

Şimdi yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, az önce bir paylaşımda bulunarak takımın kime emanet edileceğinin işaretlerini verdi. Sosyal medya hesabından Yardımcı Antrenör Uğur Kulaksız'ın fotoğrafını da paylaşan Gözbaşı, "Emeklerimizin karşılığını almak, huzur içinde bir ortamda Kayserisporumuza yakışır futbol izlemek istiyoruz. Futbolcularımız, Uğur hocamıza güveniyoruz." mesajını verdi.                                                                                                

Uğur Kulaksız kimdir?

Teknik adamlık kariyerine 2004 senesinde Kayserispor Gençler Ligi teknik sorumlusu olarak başlayan Uğur Kulaksız, bugüne kadar kısa dönemler alt liglerde takım çalıştırdı. Ayrıca Hes Kablo Kayserispor'da hep teknik kadroda değişik görevler üstlendi. Son olarak Dan Petrescu'nun antrenör ekibinde de yer alan Kulaksız'ın Kayserispor ile sözleşmesi 31 Mayıs 2021'de bitiyor.  

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K