K

Gözbaşı'dan taraftara çok konuşulacak cevap

Gözbaşı'dan taraftara çok konuşulacak cevap
Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın, bıçaklı paylaşım yapan ve "Gidin artık" diyen taraftara verdiği cevap çok konuşulacak türden. Çok sinirlenen Gözbaşı, "Senin takımın bile yoktu ben olmasam. Kes sesini" karşılığını verdi.

Süper Ligde kalma mücadelesi veren Hes Kablo Kayserispor'da bir diğer gündem ise Başkan Berna Gözbaşı ile bir taraftarın sosyal medya üzerinden tartışması. Başkanı Gözbaşı, daha önce kendisine bıçaklı palalı fotoğraf gönderen taraftarın istifaya davet eden mesajına "kes sesini" yazarak tepki gösterdi. Birçok kişi Gözbaşı'na destek verdi.  

Sosyal paylaşım sitesinden Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nı etiketleyerek 'Gelelim mi yine tesislere ama bu sefer farklı, ne dersiniz?' cümlesini bıçaklı fotoğraf ile paylaşan Hüseyin isimli taraftarın 'Gidin artık. Bu takım için bir şey yapmak istiyorsanız gidin, bırakın gidin' diye mesajına "Senin takımın bile yoktu ben olmasam. Kes sesini" şeklinde cevap verdi. Kendisine bıçaklı palalı mesaj gönderen, sonrasındaki mesajında ise Başkan Berna Gözbaşı'dan ciddi tepki gören Hüseyin isimli taraftar, gördüğü tepki üzerine "Sen bu takımın gerçek sahibi taraftara 'kes sesini' diyemezsin. Sen kimsin lan yürüyen ego. Koskoca takımı ne hallere getirdin. Bir de konuşuyorsun. Yazmayayım dedim ama yazdırıyorsun 3 hafta önce seni eleştirdim diye beni polis ekipleri tarafından evimden aldırdın, nezarete attırdın savcılık mahkeme uğraştırdın ve dava adli kontrol şartıyla devam ediyor. Sen hala gerçek taraftara 'kes sesi' diyorsun sen kimsin" cümleleri kurdu.                                                                                                                                                                                                                                                                                     

TARAFTARIN ÇOĞUNLUĞU GÖZBAŞI'NA DESTEK VERDİ

Sosyal paylaşım sitesinde yaşanan bu gelişme sonrasında bazı taraftarlar, Başkan Berna Gözbaşı'nın taraftara olan üslubunu eleştirirken bir çok taraftar da başkan Berna Gözbaşı'na yönelik yapılan eleştirilerin dozunun fazla olduğu ve bayan başkana karşı yapılanların haksızlık olduğu fikrinde birleşti.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K