K

Gözbaşı: Maddi sorunumuz yok, milli ara takıma iyi geldi

Gözbaşı: Maddi sorunumuz yok, milli ara takıma iyi geldi
Süper Lig'de kalma mücadelesi veren Hes Kablo Kayserispor'un Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, takımın hiçbir maddi probleminin olmadığını vurgulayarak, milli maçlar nedeniyle liglere verilen aranın eksiklerin giderilmesi için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, son iki hafta öncesine kadar alınan puanlarla düşme hattının üzerinde tutunduklarını hatırlatarak, puansız kapatılan Galatasaray ve Karagümrük maçlarıyla morallerinin bozulduğunu dile getirdi.

Bu arada teknik yönetimin başına deneyimli isim Hamza Hamzaoğlu'nu getirdiklerini belirten Gözbaşı, "Hocamız Hamzaoğlu önderliğinde antrenmanlarımız oldukça verimli geçiyor. Milli ara çok iyi geldi. Takım içindeki eksiklerimiz hızla gideriliyor. Herhangi maddi sıkıntımız yok. Kadro zenginliği diğer birçok takıma göre çok daha iyi olan, maddi sorunları bulunmayan, ödemeleri yapılan, kaliteli futbolculardan kurulu takımımız Göztepe maçı ile inşallah tekrar çıkışa geçecek. Buna inancımız sonsuz" ifadelerini kullandı.

Berna Gözbaşı, gelecek yılların çok güçlü Kayserispor'u için altyapıya da büyük önem verdiklerini, yatırımlarının karşılığını kent olarak büyük coşkular yaşayarak alacaklarını sözlerine ekledi. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K