K

Gözbaşı, Erzurumspor maçı mücadelesi için ne dedi?

Gözbaşı, Erzurumspor maçı mücadelesi için ne dedi?
Süper Ligde kalma mücadelesi veren Hes Kablo Kayserispor, Erzurum deplasmanından 1 puanla dönüyor. Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, rakip karşısında ortaya konulan oyunu yetersiz bulurken, "Erzurumspor maçında ortaya konan futbol ne yazık ki bize yakışmadı." dedi.

Süper Ligin 24. haftasında ligden düşmeme mücadeleszi veren iki takım karşı karşıya geldi. HK Kayserispor, deplasmanda BB Erzurumspor ile 1-1 berabere kaldı. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sosyal medya hesabından yaptığı açıkmalayla zorlu mücadeleyi değerlendirdi. 

Erzurumspor maçında ortaya konan futbolun kendilerine yakışmadığını vurgulayan Gözbaşı, "Sezonun en kötü maçlarından birini çıkardık ama önemli olan Erzurum'dan puan ya da puanlarla dönmekti. 3 puana yaklaşsak da deplasmandan 1 puan çıkarmak da sevindirici." dedi.

Saha şartları iyi değildi

Maç sonrası teknik direktör Petrescu ve futbolcularla görüştüğünü aktaran Gözbaşı, "Çok değerli hocamız ve futbolcularımız saha şartlarından yakındılar, haklılar. Geçen sezonu düşündüğümüzde bizim için en büyük handikap rakiplerimize karşı verdiğimiz puanlardı. Öncelikli hedefimiz ligde kalmak olduğuna göre  zorlu Erzurum deplasmanından alınan bir puan aslında çok değerli. Ayrıca cok sayıda yeni transfer bu maçta yer aldı.  Onların takıma uyumu ile gelecek haftalarda çok daha iyi olacağız." ifadelerine yer verdi.  

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K