K

Genç futbolcu yaşam mücadelesini kaybetti

Genç futbolcu yaşam mücadelesini kaybetti
Kayseri’de amatör küme ekiplerinden Akkışla Gençlikspor forması giyen 2002 doğumlu genç futbolcu Semih Albay, geçirdiği trafik kazasının ardından 2 aydır verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Kayseri amatör spor camiasının acı kaybı... Yaklaşık ay önce motosikleti ile seyir halindeyken bir aracın çarpması sonucu başını kaldırama çarparak ağır yaralanan Akkışla Gençlikspor futbolcusu Semih Albay, hayat mücadelesini kaybetti.

İki aydır Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde koma halinde tedavisine devam edilen Albay, bu sabah yaşama tutunamayarak hayata veda etti. Kayseri Atletikspor alt yapısında yetiştikten sonra çeşitli yaş kategorilerinde forma giyen Semih Albay, son olarak Birinci Amatör Küme ekiplerinden Akkışla Gençlikspor forması giymişti.

Acı haber sonrasında açıklama yayınlayan Akkışla Gençlikspor, “Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren ve bir süredir tedavisi devam etmekte olan lisanslı sporcumuz Semih ALBAY'ın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz” ifadelerini kullandı. Genç oyuncunun cenazesi bugün doğum yeri olan Göksun’da toprağa verilecek.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K