K

Fil hastası kadın, yardım bekliyor

Fil hastası kadın, yardım bekliyor
Kayseri'de fil hastalığına yakalanan kadın, 170 kiloya çıkan ağırlığı nedeniyle yürümekte zorlanıyor. Tedavi olmak isteyen Güler Arguz, kendilerine uzanacak bir yardım eli bekliyor.

Kayseri'nin merkez Melikgazi ilçesi Tınastepe Mahallesi Dereboyu Sokak Başak Apartmanı No: 6/17  adresinde oturan Güler Arguz, fil hastalığına yakalandı. Her geçen gün ayakyarı şişen ve yara olan Arguz, zaman içinde 170 kiloya kadar çıktı. 53 yaşındaki Güler Arguz, aynı zamanda nefes darlığı yaşamaya başladı. Yürümekte de zorluk yaşayan Arguz, tedavi olmak istiyor.   

Annesinin rahat nefes almasını sağlayacak oksijen tüpü almaya bile güçlerinin yetmediğini anlatan oğul Hasan Arguz, annesi için kendilerine uzanacak bir yardım eli beklediklerini söyledi. Annesinin yoğun bakımda da yattığını aktaran Arguz, "Kayserili büyüklerimizden yardım istiyoruz. Annemin durumu gerçekten iyi degil. Allah rızası için..." diye konuştu. 

Annesinin durumunu cep telefonuyla da görüntüleyen Arguz, tedavi sürecini ve annesinin yaşadığı zorlukları aktardı. Kendisinin de işsiz olduğunu aktaran Arguz, yardım edebileceklerin 0552 928 84 41 numaralı telefondan kendilerine ulaşabileceklerini kaydetti.

Video...

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K