K

Feci kazada ölü sayısı arttı

Feci kazada ölü sayısı arttı
Kayseri’de hafif ticari aracın şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenlerin sayısı 3'ten 4'e yükseldi. Hastanede tedavi altına alınan Sümeyra C. de tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Katliam gibi kaza, sabah saatlerinde Bünyan ilçesi Kayseri-Malatya karayolu Karatay Mahallesi yakınlarında meydana gelmişti. E.B.'nin kullandığı 46 LA 761 plakalı hafif ticari araç, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak şarampole uçtu.  

Kazada Fatma B., Fatma Ö. ve Şerife S. olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan sürücü Ejder B. (61) ile Sümeyra C. (30), Hasan Ş. (12), Hasan Hüseyin Ş. (11), Ebrar Ş. (13), Ecrin Ş. (6), Zümra Ö. (5), Halis C. (4), Asya Sudem Ö. (2), Ayşe C. (1) ve İsrafil Ö. (1) ise Kayseri'deki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

HASTANEDEN KÖTÜ HABER

Hastaneden bir kötü haber daha geldi. Tedavisi devam eden Sümeyra C., doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. 9'u çocuk, 11 kişinin hastanelerdeki tedavileri sürüyor. Araçta bulunanların, Kahramanmaraş'tan tatil için Nevşehir'in Kozaklı ilçesine gitmek için yola çıktıkları kaydedildi. Ayrıca, jandarma ekiplerinin yaptığı ilk çalışmada hafif ticari araçta mekanik bir arızanın olmadığı bildirildi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K