K

Feci kazada ölenlerin ve yaralananların kimlikleri...

Feci kazada ölenlerin ve yaralananların kimlikleri...
Kayseri'de şarampole yuvarlanan hafif ticari araçta hayatını kaybeden ve yaralanan kişilerin kimlikleri belli oldu. Araçta yapılan ilk mekanik inceleme sonucu da açıklandı.

Katliam gibi kaza, sabah saatlerinde Bünyan ilçesi Kayseri-Malatya karayolu Karatay Mahallesi yakınlarında meydana gelmişti. E.B.'nin kullandığı 46 LA 761 plakalı hafif ticari araç, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak şarampole uçtu.   

Kazada yaşamını yitiren 3 kişinin Fatma B., Fatma Ö. ve Şerife S. olduğu belirtildi. Kazada yaralanan kişilerin ise sürücü Ejder B. (61) ile Sümeyra C. (30), Hasan Ş. (12), Hasan Hüseyin Ş. (11), Ebrar Ş. (13), Ecrin Ş. (6), Zümra Ö. (5), Halis C. (4), Asya Sudem Ö. (2), Ayşe C. (1) ve İsrafil Ö. (1) olduğu bildirildi. Kayseri'deki hastanelere kaldırılan 9'u çocuk, 12 kişinin tedavilerinin sürdüğü ifade edildi.              

ARAÇTA YAPILAN İLK İNCELEME SONUCU

Araçta bulunanların, Kahramanmaraş'tan tatil için Nevşehir'in Kozaklı ilçesine gitmek için yola çıktıkları kaydedildi. Ayrıca, jandarma ekiplerinin yaptığı ilk çalışmada hafif ticari araçta mekanik bir arızanın olmadığı bildirildi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K