K

Fatih Üzüm'den 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri

Fatih Üzüm'den 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri
KAYSERİHABER38.COM | AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatik Üzüm, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nün 109'uncu yıldönümü kapsamında ilk olarak Muharip Gaziler Derneği ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ne ziyarette bulundu. Ziyaretlerin ardından, KAYMEK tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü programına katıldı.

Programın sonunda, Şehit ve Gazi aileleriyle iftar programında buluşan Üzüm, “Şehitlerimizi, onların kahramanlıklarını ve fedakârlıklarını dualarla yâd ettik. 18 Mart Şehitler Günü'nde bu toprakları bizlere mukaddes bir vatan olarak emanet eden tüm şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmetle, minnetle ve şükranla anıyorum” şeklinde konuştu.

Etkinliklere AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm’ün yanı sıra TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, ilçe belediye başkanları ve protokol üyeleri de katıldı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×