K

Fatih Üzüm: Gölgemizde geçinenler nerede?

Fatih Üzüm: Gölgemizde geçinenler nerede?
KAYSERİHABER38.COM | AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İncesu’da vatandaşlar ile çay eşliğinde sohbet etti. Sohbetin ardından Seçim Bürosu’nu ziyaret eden Üzüm, isim vermeden YRP adayı Zekeriya Karayol'a mesaj gönderdi: “Gölgemizde geçinenler nerede?” dedi.

31 Mart yerel seçimlere sayılı günler kala siyasetçiler meydanlarda. AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm de, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar, AK Parti ve MHP ilçe başkanları ile birlikte İncesu'da seçim ofisini ziyaret etti.

Miting havasının yaşandığı ziyarette AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm “İncesu burada da gölgemizde geçinenler nerede? Bizim bir davamız var, bizim bir duruşumuz var. Biz sizlere güveniyoruz, sizlerin yanındayız. Ne zaman bir şeye ihtiyacınız olsa İl Başkanı olarak ben gece çağırın, gündüz çağırın gelirim. Mustafa İlmek’in hatırı büyüktür.” açıklaması yaptı.

Konuşmasının sonunda Üzüm, “Dünya liderimiz, sevdamız geliyor” ifadeleri ile İncesu Halkını 22 Mart Cuma Günü saat 14.00’da gerçekleşecek mitinge davet etti.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×