K

Farklı adreslerde 2 şüpheli ölüm

Farklı adreslerde 2 şüpheli ölüm
Kayseri'de farklı adreslerde 85 ve 77 yaşlarında iki kişi, ölü olarak bulundu. Şüpheli görülen ölümlerle ilgili soruşturma başlatıldı.

İlk olayda, merkez Kocasinan ilçesine bağlı Mevlana Mahallesi 3541. Sokak adresinde yaşayan 85 yaşındaki Cevdet Çağıran'dan haber alamayan yakınları polise ve 112 Acil Servis'e haber verdi. İtfaiye ekiplerinin yardımıyla içeri giren ekipler, Çağıran'ı hareketsiz vaziyette buldu. Sağlık ekipleri, yaşlı adamın öldüğünü belirlerken, yaşlı adamın kafasında yara izleri olduğu tespit edildi. 

İkinci olayda da, yine merkez Kocasinan ilçesine bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi Hilal Caddesi Çiğdem Apartmanı’nda evde tek başına oturan 77 yaşındaki İsmet Ö.'nün cansız bedeni bulundu. Polis, her iki evde de inceleme yaparak not tuttu.

Farklı adreslerde vefat eden Cevdet Çağıran ve İsmet Özer'in cenazeleri, ölüm nedenlerinin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Polis, şüpheli görülen her iki vefat olayıyla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı. 

 

 

 

 

İtfaiye yardımıyla eve giren ekipler, Çağıran'ın öldüğünü tespit etti.Fevzi Çakmak Mahallesi Hilal Caddesi'nde de 77 yaşındaki İsmet Özer, evinde ölü bulundu. Ölümleri şüpheli bulunan Cağıran ve Özer'in cenazeleri, incelemenin ardından hastane morguna kaldırıldı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K