K

Esnaf derneğinden DEVA ziyareti

Esnaf derneğinden DEVA ziyareti
Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (KESADER) heyetinin, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Kayseri İl Başkanı Begüm Başmısırlı'yı ziyaretinde esnafın sorunları konuşuldu.

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (KESADER) Başkanı Kemal Erçalık ve yönetim kurulu üyeleri, DEVA  Partisi Kayseri İl başkanı Begüm Başmısırlı’ya il binasındaki makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Görüşmede Başkan Başmısırlı: “Yaptığımız heyetler arası görüşmede güzel şehrimiz Kayseri’mizin esnaflarının sorunları ve pandemi dönemindeki mağduriyetleri başta omak üzere şehrimiz ve ülkemizin her alanlarındaki sorunları masaya yatırıp, istişarelerde bulunduk. İki taraf için de verimli geçen bu anlamlı ziyaret sonrasında esnaf ve sanatkarlarımızın sorunları, bu sorunların çözümleri, projeler ve güçlü esnaf güçlü Kayseri fikri temelinde iş birliği taslağı oluşturulmuştur.” dedi.

Kollektif çalışmanın önemini vurgulayan başkanlar önümüzdeki süreçte karşılıklı çözüm önerileri için sıklıkla bir araya gelme noktasında mutabakata vardılar.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K