K

Eski futbolcudan 'yanlış transfer' suçlaması

Eski futbolcudan 'yanlış transfer' suçlaması
Kendi evinde Sivasspor'a yenilen Hes Kablo Kayserispor'da moraller bozuk. Kayserispor taraftarı, sergilenen futbol ve alınan kötü sonuçtan ötürü Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı ile Teknik Direktör Bayram Bektaş'ı eleştiri yağmuruna tutarken eski futbolcu Levent Kurt da, menejerlerin elinde kalan futbolcuların takıma transfer edildiği suçlamasında bulundu.

Süper Lig'de 5 hafta sonrasında 2 galibiyet alıp 6 punda kalan, son oynadığı maçta sahasında Sivasspor'a 3-2 mağlup olan Hes Kablo Kayserispor'da sular durulmuyor. 

Taraftar, Sivasspor yenilgisi sonrası Teknik Direktör Bayram Bektaş ve Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı'nı eleştiri yağmuruna tuttu. İkisinn de istifası isendi. Hes Kablo Kayserispor eski futbolcusu Levent Kurt da, Kayserispor'un kötü gidişi ile ilgili bir açıklama yaptı. 

Transfer suçlaması

Kayserispor'un stajyerlik yapılacak kulüp olmadığını belirten Kurt, yanlış traansferler yapıldığını savundu. "Menejerlerin elde kalan oyuncularını alarak transfer olmaz" suçlamasında bulunan Kurt, "Levent Kurt, Sivasspor maçı sonrasında; "Bu kadar transfer ile takım kuramıyorsanız bırakın bu işi. Kayserispor stajyerlik yapacağınız bir kulüp değil. Berna başkanı yanlış yönlendirenler, başta Bülent Bölükbaşı. Transfer dediniz alın size transfer. Sonuç sıfır. Menajerin elde kalmış adamlarını alıp transfer yapılmaz. İskeleti koruyup dört beş tane elit adam alsaydınız şimdi oturup keyif ile maç seyrederdik. Siz sorumluları Allah'a havale ediyorum" şeklinde tepki gösterdi. 

Takım 4 gün izinli

Hes Kablo Kayserispor, ligin 6'ncı haftasını bay olarak geçirecek. Bu nedenle futbolculara 4 gün izin verildi. Sarı kırmızılı ekip, ligin 7'nci haftasında Çaykur Rizespor ile oynayacağı deplasman maçının hazırlıklarına Çarşamba günü başlayacak. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K