Eşine kızan kadın, evi ateşe verdi

Eşine kızan kadın, evi ateşe verdi
Kayseri'de eşine kızan kadın, oturdukları evi ateşe verdikten sonra kaçtı. İtfaiyenin yarım saatlik çalışması sonucu söndürülen ev, küle döndü.

Olay, merkez Melikgazi ilçesine bağlı Battalgazi Mahallesi'nde öğle saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre C.U., eşi T.U.'dan para istedi. Kocasından olumsuz yanıt alan C.U., duruma sinirlenerek evin oturma odasındaki koltuğu yaktıktan sonra evden kaçtı.

Alevler kısa süre içerisinde tüm evi sararken, ihbar üzerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri de yangına müdahale etti. Alevler, ekiplerin yoğun çalışması sonucu yarım saat içerisinde söndürüldü.

Olayın şaşkınlığını yaşayan koca T.U.'yu, apartmanın önünde komşuları sakinleştirirken, polis ekipleri de olayın ardından kaçan C.U.'yu yakalamak için çalışma başlattı. Çiftin evlerinde kiracı olarak oturdukları ve çıkan yangında evde bulunan eşyaların çoğunun yandığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×