Erdoğan, bu pankarta yorum yapmadı

Erdoğan, bu pankarta yorum yapmadı
KAYSERİHABER38.COM | Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim mitingi için bugün Kayseri'ye geldi. Erdoğan'ın kendisi için asılan bir pankarta yorum yapmaması dikkat çekti.

Cumhuriyet Meydanında seçmene hitap eden Erdoğan, son genel seçimlerde verdiği yüksek orandaki destek için Kayseri'ye teşekkür etti. Emniyet kayıtlarına göre mitinge 75 bin kişinin katıldığını aktaran Erdoğan, Kayseri'nin sanayisi ile birçok ile örnek olduğunu söyledi.

Erdoğan, emekli promosyonlarıyla ilgili "Kamu bankaları emeklilere 8 - 12 bin lira arasında promosyon ödemesi yapacak. Diğer bankaların da katılacağına inanıyorum" dedi. Konuşmasını kısa tutan Erdoğan, kalabalığa Kayseri için yapılanların anlatıldığı videoyu da izletti.

"HAYALLER YARIM KALAMAZ" PANKARTI

Miting alanını gören bir binaya, Erdoğan'ın "son seçimim" açıklamasını ima ederek, "Bu bir final olamaz, hayaller yarım kalamaz" dev pankart asıldı. Erdoğan, bu pankarta yorum yapmadı.

İstanbul'daki Kayserililerden Murat Kurum için oy da isteyen Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın Kayseri Büyükşehir ve ilçeler başkan adaylarını tek tek tanıttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra miting alanından ayrıldı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×