Emekli maaşı zam oranlarını eleştirdi

Emekli maaşı zam oranlarını eleştirdi
SP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, emekli maaşlarına yapılan yüzde 25'lik zam oranını eleştirdi. Arıkan, “Emekliye seyyanen zam isteyen MHP ile Saadet Partisi'nin; emekliye seyyanen zam teklifine ret oyu veren MHP arasındaki mücadeleyi AK Parti ile ret oyu veren MHP kazandı! Emekliye zam yok” diyerek eleştirdi.

Asgari ücrete gelen zammın ardından emekli maaşına da yüzde 25 zam uygulandı. Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yüzde 25’in üzerinde artış olması için verdiği teklif sonrası zam oranının yüzde 25 olarak uygulanmasını eleştirdi.

Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, emekli maaşına uygulanan yüzde 25’lik zam oranına tepki gösterdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yüzde 25’lik artışın yetersiz olduğunu ve arttırılması için teklif sunmuştu.

SP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Arıkan, emekliye zam oranının yüzde 25 oranında kalmasını, “Emekliye seyyanen zam isteyen MHP ile Saadet Partisi'nin emekliye seyyanen zam teklifine ret oyu veren MHP arasındaki mücadeleyi AK Parti ile ret oyu veren MHP kazandı! Emekliye zam yok” diyerek eleştirdi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×