K

Deniz Türüç: Kayserispor'da mutluyum...

Deniz Türüç: Kayserispor'da mutluyum...
Süper Lig takımlarından İstikbal Mobilya Kayserispor, bir taraftan transferlere ağırlık verirken diğer taraftan da yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. İsmi başka takımlarla anılan Deniz Türüç, takımla birlikte çalışmaya başlarken, sözleşmesinin devam ettiği sürece sarı kırmızılı takımad kalacağını söyledi. 

DENİZ TÜRÜÇ İDMANA ÇIKTI

Başka bir takıma transfer olacağı yönünde sık sık haber yapılan Deniz Türüç, takımla birlikte çalışmaya başladı. Takım kaptanı Türüç'ün ismi Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılıyordu. Başkan Erol Bedir ve Teknik direktör Hikmet Karaman ile bir süre görüşen milli futbolcu, bugün sabah da takımla birlikte idmana çıktı. Oldukça neşeli tavırları ile dikkat çeken Deniz Türüç, "Kayserispor ile sözleşmem devam ettiği sürece buradayım. Kayseri'de mutluyum" dedi.

ARTEM KRAVETS ÇALIŞMAYA BAŞLADI

İstikbal Mobilya Kayserispor’un Ukraynalı golcü oyuncusu Artem Kravets de dün Kayseri’ye geldi ve sabah yapılan antrenmanda takımla birlikte çalışmalara başladı. Sezonun tamamlanmasının ardından ülkesinin milli takım kampına giden Artem Kravets'e milli maçların ardından, Sarı-Kırmızılı teknik heyet tarafından ekstra izin verildi. Artem Kravets iznin sona ermesinden sonra dün akşam saatlerinde Kayseri’ye geldi. Golcü futbolcu Artem Kravets’in İstikbal Mobilya Kasyerispor ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.  
GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×