K

Çöp yığını altında kalan işçi yaşamını yitirdi (Video...)

Çöp yığını altında kalan işçi yaşamını yitirdi (Video...)
Molu Çöp Depolama Sahası'nda ekmek parası için çalıştığı sırada fark edilmeyerek üzerine çöp dökülen kişi, hayatını kaybetti.

Olay, Kayseri Molu Düzenli Çöp Depolama ve Kompost Tesisleri’nde meydana geldi. İddiaya göre dün öğle saatlerinde bir işçi çöplerin altında kaldı. Çevredekiler durumu ekiplere bildirdi.

Olay yerine sağlık, Arama Kurtarma, ANDA, Turkuaz, AFAD ve jandarma ekipleri sevk edilirken arama çalışmaları ise hava şartlarının olumsuz olması nedeniyle 02:00’de sonlandırıldı.

SABAH SAATLERİNDE ARAMA ÇALIŞMASI TEKRAR BAŞLADI

Çöp altında kalan işçi sabah saatleri itibariyle tekrar aranmaya başladı. Kısa süre sonra Adana nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen 45 yaşındaki Zeydan Mugan'ın cansız bedenine ulaşıldı. Olay yeri incelemesinin ardından şahsın cenazesi otopsi yapılmak üzere hastane morguna götürüldü. Şahsın ölümüyle ilgili çok yönlü inceleme başlatıldı.

Çöplükte hayatını kaybeden talihsiz Zeydan Mugan'ın cenazesi, otopsinin ardından defnedilmek üzere ailesine teslim edilirken Mugan'ın memleketi Adana'da toprağa verileceği bildirildi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×