K

Çiçeklerle karşılandı, görevine bugün başladı

Çiçeklerle karşılandı, görevine bugün başladı
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeniden atanan Bilal Yılmaz Çandıroğlu, müdürlük önünde şube ve ilçe milli eğitim müdürleri tarafından çiçeklerle karşılandı. Önceki dönem müdüre teşekkür eden Çandıroğlu, önceki ve yeni projelerle kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini bir süredir sürdüren Celalettin Ekinci, görevinden alınarak merkeze çekilmişti. Ekinci'nin yerine ise daha önce de Kayseri Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Bilal Yılmaz Çandıroğlu getirildi. Bugün göreve başlayan Çandıroğlu'nu müdürlük girişinde şube müdürleri ile ilçe milli eğitim müdürleri karşıladı.

Çiçek takdim edilen Çandıroğlu yaptığı ilk açıklamada "Memleketimize yeniden hizmet imkanı bulmak bizim açımızdan sevindirici bir durum. Yeniden bismillah diyeceğimiz bir sürece başlıyoruz" dedi. Kayseri'nin Türkiye açısından çok önemli bir kent olduğunu vurgulayan Çandıroğlu, burada yapılan iş ve hizmetleri memleketin geneline yansıyan iş ve hizmetler olarak değerlendirdiğini söyledi.                 

Milli eğitim adına yapılan her projenin önemli olduğunu kaydeden Çandıroğlu, "Yenilerini planlayarak, bize verilen hizmeti Allah’ın izni ile boşa çıkarmayarak, memleketimize yeniden hizmet edeceğimiz bir süreci başlatmış bulunuyoruz. Milli Eğitim camiası olarak, Rabbim inşallah alnımızın akı ile görevimizi yapmayı nasip eder. Bizden önce ki süreçte de görev yapan arkadaşlar layıkıyla bu işi yerine getirdiler. Hepsine teşekkür ediyorum. Onlarında Allah yolunu açık etsin. Hayırla yeni bir hizmet sezonu yapacağız. Allah utandırmasın inşallah" diye konuştu.

GÖNDER

    Çiçeklerle karşılandı, görevine bugün başladı yorumlar

  • Kayserili
    Okulmuvar be ne atamasi.
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K