K

Çağdaş Atan istifa mı edecek?

Çağdaş Atan istifa mı edecek?
Transfer yasağı bulunan ve bu nedenle takviye yapamayan Kayserispor’da istifa ettiği haberleri çıkan Teknik Direktör Çağdaş Atan, “İstifa etmedim. İlk maçımıza kadar bekleyeceğim” açıklamasıyla yönetime süre verdi.

Transfer yasağı kalkmadığı için mutsuz olduğunu belirten Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Yönetime süre veren Atan, “Kayserisporumuzun değerli taraftarına: İstifa etmedim. Tek gündemimiz elimizdeki oyuncuları en iyi şekilde hazırlamak ve transfer tahtasının açılması olmalı. Yönetimimizin bana verdiği söze güveniyor ve sezonun ilk gününe transferlerin yetişmesini bekliyorum. Geç kaldığımız için üzgünüm. Fakat ilk maçımıza kadar bekleyeceğim” açıklamasında bulundu.

BAŞKAN ÇAMLI ve TEKNİK DİREKTÖR ATAN NE YAPACAK?

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı da, daha önce yaptığı açıklamalarda trasfer tahtasını açtıracaklarını açtıramazsa görevi bırakacağını söylemişti. Ligin ilk maçı olan Galatasaray karşılaşması sonrası Teknik Direktör Çağdaş Atan ve Başkan Ali Çamlı'nın ne yapacağı merakla bekleniyor.  

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K