Büyükkılıç'tan meşruiyet açıklaması

Büyükkılıç'tan meşruiyet açıklaması
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, meşruiyet açıklaması yaptı. Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partinin 2, bir sonraki partinin 3 katı oy almış bir başkanım" dedi.

KAYSERİHABER38.COM |
Kayseri Büyükşehir Belediyesi 17 Nisan 2024 Tarihli Meclis Toplantısı’nda konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli, bir sonraki siyasi partinin 3 misli oy almış bir belediye başkanıyım” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 17 Nisan 2024 Tarihli Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Seçimlerdeki süreçle ilgili değerlendirmeleri lütfen başka mecralara taşımayın. Allah’a şükür bizi takip eden siyasi partimiz canımız ciğerimiz kardeşlerimiz, onların 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım. Bir sonraki siyasi partinin 3 misli oy almış bir belediye başkanıyım. Olayı da böyle görmek gerekir.

Bizler seçilmiş insanlarız. Kayserimizin ya da Türkiye’mizdeki insanların iradesine saygı duyuyoruz. Huzur içiresinde bir seçim geçmiştir. Bu manada da Kayseri’deki kardeşlerimize de teşekkür ediyorum. Bizlere tabi ki de halkımız dikkat etmememiz boyutuyla bir hatırlatma da bulunmuş olabilir. Bunu da göz önünde bulundurarak yol alacağız” ifadelerini kullandı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×