K

Bu iş için öğretmenliği bıraktı

Bu iş için öğretmenliği bıraktı
Kayseri’de 20 yıldır Amway ürünleri tanıtımı yaparak gelir elde eden Şükriye Buğdaycı, bu iş için öğretmenliği bıraktı. 2 çocuk annesi Buğdaycı, kadın girişimci adayları için de tam bir rol model...

Doğrudan satış sistemi, bir ürünün veya hizmetin, satış noktası olmadan bir serbest girişimci tarafından anlatılarak veya gösterilerek tüketiciye sunulmasıdır. Günümüzde bu sistem sıkça karşılaşılan satış tekniklerinden birisi haline geldi. Öyle ki doğrudan satış sektöründe Türkiye’de net satışlar 1.2 milyar TL’ye, dünyada ise 182 milyar Dolara ulaştı. 

Özellikle kadınların iş hayatına katılmasında önemli paya sahip doğrudan satış sektörü, başarılı örneklerle dolu. Şükriye Buğdaycı da, bunlardan birisi. 2 çocuk annesi Buğdaycı, uluslararası alanda sağlık, güzellik, ev bakımı ve ev teknolojileri alanlarında müşterilerine ürün çeşitliliği sunan Amway firmasının serbest girişimcisi oldu. 1998 yılından beri de bu faaliyetini sürdürmektedir.

Bu iş için öğretmenliği bıraktı

Anaokulu öğretmenliği yaparken ablasının tavsiyesiyle Amway ailesine katılan Buğdaycı, Yıldız Zümrüt Liderliğine kadar yükseldi. Kayseri’de Amway ürünleri tanıtımını / satışını yapanların başında geliyor. Kayseri'de Amway Türkiye'nin ilk lideri olmuştur. Kendisinden sonra da birçok liderin yetişmesine öncülük etmiştir. Amway firması, ürünlerinin tanıtımı ve kullanma şekilleriyle ilgili sürekli toplantılar yaparak lider ve üyelerini kesintisiz bilgilendirmektedir. Yüz yüze toplantıların yanı sıra online eğitime de ağırlık vermektedir. 

Schwarz Global Takımı'yla çalışıyor

Amway Yıldız Zümrüt Lideri Şükriye Buğdaycı, bugüne kadar yurt içinde sayısız toplantı yapmış ve 30’dan fazla ülkeye eğitim seminerleri için seyahat hakkı kazanmıştır. Avrupa’nın en büyük takımı  Almanya  Schwarz Global Takımı’yla birlikte çalışan Buğdaycı, geçen mayıs ayında  Almanya ve Avusturya'da gerçekleşen 18 ülkenin katıldığı bir programa davet edildi.

450'den fazla ürün çeşidi var

Almanya'daki toplantı hakkında bilgi veren Buğdaycı, “Toplantıda Shwarz Global’ın Büyük Taç Lideri Mark Schwarz ile istişare etme fırsatı buldum. Bilindiği üzere Amway'in 450 'den fazla ürün çeşidi bulunuyor. Bu ürünler almış olduğu belgelerle BIOQUEST,  SAFER CHOICE vb gibi Amway’ı rakipsiz konuma getirmektedir.  bu durumu kâra geçirmenin üyeler açısından sayısız fırsatları bulunmaktadır ” diye konuştu. (Adv)

İLETİŞİM:

Telefon: 0553 00 77 116 / 0544 549 62 13

E-mail: skrytmrbgdyc@gmail.com / atillabugdayci@yandex.com

Web: https://www.amway.com.tr/ev/ Almanya İrtibat: 49 1514 78 02 135 (Ömer Gönen)

GÖNDER

    Bu iş için öğretmenliği bıraktı yorumlar

  • m akif
    iş hayatında örnek bir insan
  • Atilla Buğdaycı
    Heyacan verici bir ssöyleyişi olmuş
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K