K

Beşiktaşlı kadın basketçiler zehirlendi

Beşiktaşlı kadın basketçiler zehirlendi
Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Kayseri Basketbol ev sahipliğinde yapılan Erciyes Cup'a katılan 4 takımdan biri olan Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol Takımı'ndan sazı oyuncular yedikleri gıdana zehirlendi. Sporcular hastaneye kaldırıldı.

Erciyes Cup'a katılmak için Kayseri'ye gelen Beşiktaş'lı basketbolculardan dün ve bugün rahatsızlanarak hastaneye kaldırılananlarda gıda zehirlenmesi tespit edildi.

Erciyes Cup Organizasyon Komitesi tarafından konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol takımı oyuncularından bazılarında gıda zehirlenmesi yaşadığı belirtildi.

Bu nedenle, bugünkü maça çıkamayacakları vurgulanan açıklamada; "Beşiktaş HDI Sigorta Kadın Basketbol takımı, bugün (29 Eylül 2021) saat 16.00'da oynanacak BOTAŞ Spor maçına çıkamayacaklarını öğrenmiş bulunuyoruz. Kendilerine acil şifa diliyoruz. Turnuvamız saat 18.15'de oynanacak Bellona Kayseri - Yenişehir Bld. maçı ile devam edecektir. 30 Eylül (yarın) programı ile ilgili açıklama daha sonra yapılacaktır" denildi. 

 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K