K

Beşiktaş locasını milletvekili Ersoy ve kardeşinin bastığı iddiası

Beşiktaş locasını milletvekili Ersoy ve kardeşinin bastığı iddiası
Hes Kablo Kayserispor Beşiktaş maçı sonrası MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile kardeşinin Beşiktaş locasını bastığı iddia edildi. Beşiktaş Yöneticisi Adnan Dalgakıran, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'un localarını bastığını iddia ederek, "Milletvekili ve kardeşinden davacı oluyoruz. Kamera kayıtlarını istedik ve gereken şekilde bütün takiplerini yapacağız" dedi.

Süper Lig'in 16. haftadasında Kayserispor ile Beşiktaş Kayseri'de karşılaştı. Kayserispor'un 2-0 yenildiği maç sonrası MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile kardeşinin siyah-beyazlı yönetim kurulu üyelerinin bulunduğu locaya baskın yapıldığı iddia edildi.

İddiayı gündeme taşıyan Beşiktaşlı yönetici Adnan Dalgakıran, milletvekili Ersoy'dan "O milletvekili" diye bahsetti. Dalgakıran, "O milletvekili ve kardeşinden davacı oluyoruz. Kamera kayıtlarını istedik ve gereken şekilde bütün takiplerini yapacağız." dedi. 

Beşiktaş Kulübü olarak Fair-play yönünde hareket ettiklerini belirten Dalgakıran, "Hatta bunun efendiliğin sıkıntılarını çeksek de bu yönde devam etmeye de kararlıyız. Ancak bu tür saldırılarda bulunanlar mutlaka ve mutlaka cezalandırılmalı ve biz Beşiktaş camiası olarak, bunu çok yakından takip edeceğiz. Kayserili yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Kayseri ile ve Kayserili yöneticilerle hiçbir sorunumuz yok, zerre kadar sorunumuz yok. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Bizi gayet iyi ağırladılar. Son derece misafirperverler. Zaten dostlarımız. Aynı camia içerisinde mücadele ediyoruz. Konunun onlarla hiçbir alakası yok açıkçası” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş kulübü de açıklama yaptı

Beşiktaş külübünden de konuyla ilgili açıklama yapıldı. Saldırıyı kınayan siyah-beyazlılar, konu hakkında resmi siteden şu ifadelere yer verdi: "Futbol Takımımızın Süper Lig’in 16. haftasında Hes Kablo Kayserispor ile oynadığı müsabakayı izlemek üzere Bş. Bld. Kadir Has Stadyumu’nda bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimize, karşılaşmayı takip ettikleri locada saldırıda bulunan kişileri şiddetle kınıyoruz. Saldırıyı gerçekleştirenlerin ne Kayseri şehrimizi ne de Kayserispor camiasını temsil etmediklerini biliyor, futbolun güzelliğine gölge düşüren bu tür olayların bir daha asla yaşanmamasını tememni ediyoruz. Yönetim Kurulu Üyelerimize yapılan saldırıdan en az bizim kadar üzüntü duyduğuna yürekten inandığımız Kayserispor Camiasının Başkanı Sayın Berna Gözbaşı, Başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi’yi telefonla arayarak üzüntülerini ifade etmiştir. Kulübümüz, Yönetim Kurulu Üyelerimize saldırıda bulunan kişiler hakkında hukuki süreç başlatacak ve sürecin sonuna kadar takipçisi olacaktır."

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K