K

Beşiktaş kafilesi 4 eksikle Kayseri'de

Beşiktaş kafilesi 4 eksikle Kayseri'de
Süper Ligin 16. haftasında Hes Kablo Kayserispor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Kayseri'ye geldi. Kafilede 4 futbolcu yer almadı.

Süper Lig'in 16. haftasında Beşiktaş yarın saat 19.00'da Hes Kablo Kayserispor'a konuk olacak. Teknik Direktör Sergen Yalçın, yöneticiler ve 20 futbolcudan oluşan Beşiktaş kafilesi, hava yoluyla kente geldi. 

Beşiktaş kafilesinde yer alan isimler

Beşiktaş'ta sakatlığı atlatan Josef de Souza maç kadrosuna dahil edilmezken, Adem Ljajic, Gökhan Töre, Rachid Ghezzal sakatlıkları nedeniyle, Vincent Aboubakar ise annesinin cenazesi nedeniyle ülkesinde olduğu için maç kadrosunda yer almadı. Siyah-beyazlı takımın Kayseri kafilesi şu isimlerden oluştu: "Ersin, Utku, Rosier, Montero, N'Sakala, Welinton, Vida, Rıdvan, Serdar Saatçi, Josef, Oğuzhan, Atiba, Dorukhan, Kartal Yılmaz, Mensah, N'Koudou, Güven Yalçın, Larin, Hasic, Atakan Üner."

Erkilet Havaalanı'na inen siyah-beyazlı kafile, takım otobüsüyle konaklayacakları otele hareket etti ve maçın başlama saatini beklemeye koyuldu. Kayserispor Beşiktaş maçı yarın (Pazar) saat 19.00'da başlayacak.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K