K

Berna Gözbaşı'dan liglerin ertelenmemesine eleştiri

Berna Gözbaşı'dan liglerin ertelenmemesine eleştiri
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in Süper Lig maçlarının ertelenmeyeceğini açıklamasının ardından Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı’dan bir paylaşım geldi. Kararı eleştiren Gözbaşı, "#EvdeKal derken unutmayalım; futbolcusundan, top toplayıcı çocuğa kadar herkes can” ifadelerini kullandı.

TFF’nin bu kararını eleştiren Gözbaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın sonuna Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketledi.

Türkiye’nin ilk kadın başkanı olan Gözbaşı, “İnsanlık ciddi bir süreçten geçiyor. Koronavirüs tehdidi çok ciddi aşamadayken çok sayıda ülkede olduğu gibi ülkemizde de maçların ertelenmesi gerektiği kanısındayım. #EvdeKal derken unutmayalım; futbolcusundan, top toplayıcı çocuğa kadar herkes can” ifadelerini kullandı.

İnsanlık ciddi bir süreçten geçiyor. #Koronavirus tehdidi çok ciddi aşamadayken çok sayıda ülkede olduğu gibi ülkemizde de maçların ERTELENMESI gerektiği kanısındayım. #Evdekal derken unutmayalım futbolcusundan, top toplayıcı çocuğa kadar herkes CAN @drfahrettinkoca

Mensah da paylaşımda bulundu

Öte yandan Kayserispor’un yıldız futbolcusu Bernard Mensah da yaşananlara sosyal medyadan tepki gösterirken, “Bu hayatta en önemli şey yaşamdır. Çok ciddi bir şey ve hala ısrar ediyorlar. Gerçekten bizi önemsiyorlar mı?” paylaşımını yaptı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K