K

Berna Gözbaşı'dan, kupa finaline yükselme yorumu

Berna Gözbaşı'dan, kupa finaline yükselme yorumu
Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final maçında Trabzonspor’u eleyerek finale yükselen Yukatel Kayserispor’da Başkan Berna Gözbaşı, "Çok mutluyuz. İnşallah bu kupayı bu şehre getireceğiz" diye konuştu.

Türkiye Kupası Yarı Final rövanş maçında Yukatel Kayserispor, sahasında karşılaştığı Trabzonspor’u 4-2’lik sonuçla mağlup etti. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı da, soyunma odasına giderek finale yükselen futbolcuları tebrik etti. 

Stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Gözbaşı, “Biz bugün buraya Türkiye’nin lokomotif takımlarından Fenerbahçe, geçen senenin şampiyonu Beşiktaş ve bu senenin şampiyonu Trabzonspor’u eleyerek finale yükseldik.

Bu galibiyet için teknik heyeti, futbolcularımı ve Kayserispor camiasını kutluyorum. İnşallah bu kupayı bu şehre getireceğiz” diye konuştu.

GÖNDER

    Berna Gözbaşı'dan, kupa finaline yükselme yorumu yorumlar

  • İrfan Özcan
    Eskiden sizi kardeş olarak görüp seven bir Trabzonsporlu olarak tüm takımı teknik heyeti ve yönetimi tebrik ediyorum. Biz size ne kötülük yaptık da dün akşam bize FB seyircisinin bile yapmadığı düşmanlığı gösterdiniz? Takip edenleriniz bilir 4 sene önce kardeş takımız küme düşmesin diye neler yaptığımızı. Evet dün Şampiyonu döve döve yendiniz ama sadece bir maç kazandınız. Bu düşmanlığı yapmadan da kazanırdı Kayseri. Dün bir maç kazanım güçlü ve eski bir kardeşinizi kaybettiniz. Alt liglere düşeceğiniz günleri de göreceğiz elbet. Allah çok ama çok büyüktür
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K