K

Berna Gözbaşı'dan istifa sinyali; Kulüp için yapabileceğim çok bir şey kalmadı

Berna Gözbaşı'dan istifa sinyali; Kulüp için yapabileceğim çok bir şey kalmadı
KAYSERİ HABER 38 - Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, " Varımı yok ettim. Ama artık gelinen bu noktada benim bu kulüp için yapabileceğim çok bir şey kalmadı" dedi.

Süper Lig'in 14'üncü haftasında Kayserispor sahasında Konyaspor’a 2-1’lik sonuçla mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, açıklamalarda bulunurken duygusal anlar yaşadı. Berna Gözbaşı, “Herkesin gayretiyle bir yere gelmeye çalıştık. 3 yıl önce başkan olmuştum. Büyük badireler atlatarak Kayserispor’u layık olduğu yerde tuttuk. Herhalde yaptığım katkıyı Kayserispor tarihinde hiçbir başkan vermemiştir. Varımı yok ettim. Bu kulüp yaşasın diye elimden gelen bütün imkanları sundum. Ama artık gelinen bu noktada benim bu kulüp için yapabileceğim çok bir şey kalmadı. Benim artık hem kendi işim hem de ailem kamuoyundan duyuyorsunuzdur kendim yok etme noktasına geldim. Ben artık şehrin önde gelenlerine affımı istediğimi duyurmak istiyorum. Lige verilen 45 günlük arada bu şehrin bu kulübe sahip çıkması gerekiyor. Bu kulübün yaşaması için ne yapılacaksa lige verilen arada bunun karara varılması gerekiyor. Benim artık elimden bir şey gelmiyor. Herkese teşekkür ediyorum. Kayserispor’un diğer acıklı hikayelere dönmemesi için gerekli çağırıyı yapıyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. Zaten yeni spor kulüpleri yasası gereği bir genel kurul yapılması gerekiyor. Bununla beraber diğer şeyler de konuşulur” ifadelerinde bulundu.

ASBAŞKAN ALİ ÇAMLI: ALINAN BİR KARAR YOK

Kayserispor Asbaşkanı Ali Çamlı ise, “Berna Başkan bu kulübü evladı gibi gördüğü için duygulanıyor. Şu an alınan bir karar yok. Bir karar alınırsa bunu duyururuz. Şu an görevinin başında. Bu konuda konuşmanın abesle iştigal diye düşünüyorum. Bugün iyi değildir, onu dürüstçe söylemek gerekiyor. Her maç aynı performansı göstereceğiz diye de bir şey yok. İyi olmadığımız zamanlar da olacak. Bu futbol. Biz deplasmanda bile hakemler tarafından bu kadar kötü bir muameleye maruz kalmıyoruz. Biz bu sene VAR hakemlerinden çok çektik. VAR hakemleri çok yetersiz" dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K