Belediye işçilerinin bayram ikramiyeleri yattı

Belediye işçilerinin bayram ikramiyeleri yattı
Kayseri Büyükşehir, KASKİ Genel Müdürlüğü, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Hacılar, Yeşilhisar, Bünyan ve Akkışla belediye şirketlerinde çalışan işçilerin bayram ikramiyeleri yatırıldı. Talas, Develi, Yahyalı, Tomarza, Sarıoğlan, Sarız ve Felahiye belediye çalışanlarının ikramiyeleri ise yakın zamanda yatacak.

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Kayseri Büyükşehir, KASKİ Genel Müdürlüğü, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Hacılar, Yeşilhisar, Bünyan ve Akkışla Belediyelerinde çalışan şirket işçilerine ve ayrıca tüm ilçelerdeki kadrolu işçilere ait Ramazan Bayramı ikramiyelerinin bayram öncesi yatırıldığını açıkladı. 

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik “Tüm dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu Covid-19 salgınının oluşturduğu sosyal ve ekonomik sıkıntılara rağmen yaklaşık 6500 üyemize Ramazan Bayramından önce toplu iş sözleşmesinde belirtildiği gibi bayram ikramiyesi ödemesi yapıldı. Her alanda referans olan Kayseri yine çalışanlarına vermiş olduğu değerden dolayı örnek olmuştur. Ramazan Bayramı öncesi ikramiyelerin yatmasıyla üyelerimizin sevinçleri ikiye katlanarak çifte bayram yapacaklardır. Virüs salgınından dolayı buruk geçecek olan Ramazan Bayramı, ikramiyelerin yatmasıyla birlikte üyelerimiz adına sevince dönüşecektir” diye konuştu. 

Bayram ikramiyesi ödemesi yapılan belediyelerin başkanlarına ve üyeleri adına teşekkür eden Çelik, Talas, Develi, Yahyalı, Tomarza, Sarıoğlan, Sarız ve Felahiye Belediyelerinde çalışanların da ikramiyelerini en kısa sürede alacağını söyledi. Çelik, "Üyelerimiz aileleriyle birlikte huzur içerisinde çifte bayram yapacaklarından dolayı Hizmet-İş ailesi olarak sevinçliyiz “dedi.

İkramiyelerin yatmasıyla Kayseri piyasasının da canlanacağını vurgulayan Başkan Çelik, esnafların da bu sayede çifte bayram yapacağını sözlerine ekledi. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K