K

Belediye Başkanından, İş Kazasında Kollarını Kaybeden Sevim Nur'a Yardım Sözü

Belediye Başkanından, İş Kazasında Kollarını Kaybeden Sevim Nur'a Yardım Sözü
Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, bir süre önce kollarını iş kazasında kaybeden Sevim Nur Türkmen’i ziyaret ederek yardım sözü verdi.

Kayseri’de 3 ay önce çalıştığı iş yerinde iki kolunu da hamur açma makinesine kaptıran üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Sevim Nur Türkmen’in sesi, Kayseri Bağımsız Gazeteciler Cemiyeti’nin (KBGC) haberiyle duyulmuştu. Türkmen, 150 bin Dolar değerinde olan biyonik protez kollara sahip olmak istediğini ancak maddi güçlerinin buna yetmediğini dile getirmişti.

Mağdur kadının yardım çağrısına duyarsız kalmayan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, Sevim Nur’u evinde ziyaret etti. Başkan Palancıoğlu, Sevim’in çağrısını duyduğunu ve bunun için çözüm sağlayabilmek adına çaba sarf edeceklerini dile getirdi.
Hukuki süreç hakkında Sevim Nur’dan bilgi alan Melikgazi İlçe Başkanı Ülke de, dava sürecinin takipçisi olacaklarını söyledi.

Ziyaretten ve yardım sözünden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sevim Nur ve ailesi ise, Başkan Palancıoğlu ve Ülke’ye teşekkür etti.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K