K

Belediye başkanı koronavirüse yakalandığını duyurdu

Belediye başkanı koronavirüse yakalandığını duyurdu
Kayseri'de ilçe belediye başkanı koronovirüse yakalandı. Tüm tedbirler ve kurallara uymasına rağmen koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyuran Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, "Yaşadığımız bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, bu haberi bizzat vermek istedim" dedi.

Koronavirüs (Covid-19) salgını hergün kendisine yeni kurbanlar bulmaya devam ediyor. Virüsün son kurbanı Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun oldu. 

Belediye Başkanı Altun, sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Altun, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Kıymetli hemşehrilerim, aldığımız tüm tedbirler ve kurallara karşı olan hassasiyetimize rağmen maalesef korona virüs testlerim pozitif çıkmıştır. Yaşadığımız bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, siz değerli hemşehrilerime bu haberi bizzat vermek, salgının ciddiyetini yeniden paylaşmak, istedim."

Başkan Altun'un sağlık durumu

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, paylaşımında sağlık durumu hakkında da bilgi verdi. Genel sağlık durumunun iyi olduğunu kaydeden Altun, "Kontrol amaçlı karantina sürecim tüm vatandaşlarımız gibi başlamıştır. Evimde izole durumdayım. Sizlerden ricam lütfen tedbiri elden bırakmayalım. Virüsle mücadelede en etkin yol olan maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına harfiyen uyalım. En kısa sürede görüşmek dileğiyle, Allah'a emanet olun. Dualarınızı eksik etmeyin." ifadelerine yer verdi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K