Başkan İlmek, Şeyhşaban'da öğrencilere kırtasiye dağıttı

Başkan İlmek, Şeyhşaban'da öğrencilere kırtasiye dağıttı
İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, eğitim-öğretim yılının ilk gününde Şeyhşaban İlkokulu'nda öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının ilk gününde Şeyhşaban İlköğretim okulunu ziyaret etti. Öğrencilerle bir araya gelen Başkan İlmek, eğitim öğretim hayatına başlayan öğrencilere kırtasiye dağıttı.

Okul öğretmeni ile Şeyhşaban okulunun talep ve isteklerini yerinde inceleyen Başkan İlmek, "Bugün 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının ilk günü. Öğrenci kardeşlerimize başarılar dilerim. Belediye olarak eğitim yılı başlamadan talep edilen okullarımızın temizlik, boyama, çit, lavabo bakım ve onarımlarını yaptık.

Eğitim yılı başlamadan festivalde sanatçı çıkarmak yerine aldığım karar doğrultusunda depremde büyük zarar gören kardeş ilçemiz Göksun'un yıkılan mahallelerde 5 bin kırtasiye yardımı dağıttık. Bugün de Şeyhşaban İlkokulunu ziyaret ettik. Öğrenci kardeşlerimizin yanında olduk. Öğrencilerimize kırtasiye dağıttık. Eğitim-Öğretim döneminde her zaman öğrenci kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×