K

Başkan hakeme tepki gösterirken, Basın Sözcüsü tam tersi konuştu

Başkan hakeme tepki gösterirken, Basın Sözcüsü tam tersi konuştu
Galatasaray'a 3-0 yenilen Kayserispor'da Başkan Berna Gözbaşı maç sonunda orta hakem Halis Özkahya'ya tepki gösterdi. Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz ise, tam tersi ifadeler kullandı.

Spor Toto Süper Lig 30. hafta maçında Hes Kablo Kayserispor, Galatasaray'ı konuk etti. Maç konuk takımın 3-0 galibiyetiyle sona erdi. Maçı değerlendiren Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ile Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz'ün hakemle ilgili konuşmaları taban tabana zıt açıklamalar oldu.

Kulüp Başkanı Gözbaşı, yaptığı açıklamada, “Moralimizi bozmadan yolumuza devam edeceğiz. Adalet isteyenleri tüm Türkiye gördü, adaletlerini buldular” dedi. Bir muhabirin “Hakem sizce etkili oldu mu?” sorusuna ise Gözbaşı, “Daha fazla konuşmak istemiyorum” yanıtını verdi.

Başkan Gözbaşı’nın ardından konuşan Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz ise, iyi oynamadıklarını söyledi. İstedikleri oyunu oynayamadıklarını vurgulayan Tokgöz, ilk yarıda gol kaçırdıklarını, devamında da gol yediklerini ifade etti. Tokgöz, maçları değerlendirmesi için bir hakem heyeti oluşturduklarını anımsatarak, "Hakem heyetimiz kırmızı kartın olmayacağını söyledi. Halis Özkahya'nın ise gördüğünü vermeye çalışan bir hakem olduğunu gördük. Çıkmayan toptan taç ve devamında da yediğimiz bir gol var ama bunu açıkçası hakemlere mal edemeyiz. Biz oynayamadık, yenildik. Galatasaray'ı tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

"BAŞKANIM BİRAZ DUYGUSAL YAKLAŞTI"

Bir basın mensubunun başkan Berna Gözbaşı'nın yaptığı açıklamalarla kendi açıklamalarının çelişip çelişmediği sorusu üzerine Tokgöz, "Başkanım biraz duygusal yaklaştı ama doğrusu bu, gerçek bu." diye konuştu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K