K

Başkan Ali Çamlı'dan bir kez daha 'Transfer tahtası açılacak' sözü

Başkan Ali Çamlı'dan bir kez daha 'Transfer tahtası açılacak' sözü
Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, 2 sezondur kapalı olan transfer tahtasının bir aya kadar açılabileceğini söyledi. Kulübün önünde 48 sorunlu dosya olduğunu anımsatan Çamlı, "Transfer tahtası öyle ya da böyle açılacak. Başaramasak da gideriz” açıklaması yaptı.

Kayserispor sezon öncesi, tesislerinde İstanbulspor ile yaptığı hazırlık maçını 3-2’lik skorla kazandı. Karşılaşmanın ardından Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, açıklamalarda bulundu.

2 yıldır kapalı olan transfer tahtasının açılacağını tekrarlayan Çamlı, “Transfer tahtası öyle ya da böyle açılacak. Biz ulusal lisans çıkartamıyoruz. Geçen sene 3 puanımız silindi. Bunun sebebi transfere konu olan borçlar" dedi. 

Kayseri'nin bunu açmaya ve daha fazlasını yapmaya gücünün yeteceğini vurgulayan Çamlı, 20 yıldır birikmiş problemlerin sonucunda bu noktaya gelindiğini söyledi. Transfer tahtasının açılacağı tahmini tarih de veren Kayserispor Başkanı Çamlı, "Transferi açtığımız zaman 20-30 tane transfer yapalım diye bir düşüncemiz de yok ki. Teknik ekibimizin aklı başında. Eksik olan mevkiye minimum sayıda takviye ile takımı daha ileriye taşıma arzusundalar. Ben bu işi yapamazsam burada olmam. Yapamazsam yapabilecek birini davet ederiz. Kayserisporun bu durumu 3 günün problemi değil. 20 yılda birikmiş problemler. Biz 15 gün – 1 aydan çözmeye çalışıyoruz. Kayserisporun 48 tane sorunlu dosyası var. Bunlar çözülecek. Transferimiz kapalı ama her an transferi açacakmış gibi görüşmelerimizi devam ettiriyoruz. Başaracağız arkadaşlar, başaramıyorsak da gideriz” ifadelerini kullandı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K