K

Baki Ersoy'dan Beşiktaş'a sert cevap

Baki Ersoy'dan Beşiktaş'a sert cevap
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'dan yalanlama. Beşiktaş locasını bastığı yönündeki iddiaya cevap veren Ersoy, "Loca basan taraf biz değil, aksine onlardır." iddiasında bulundu.

Kayserispor-Beşiktaş karşılaşmasının ardından Kadir Has Stadyumu'nun çıkışında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Yöneticisi Adnan Dalgakıran'ın yaptığı 'locamızı bastı' açıklamasına Milletvekili Baki Ersoy'dan yalanlama geldi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, "Kimse Beşiktaş Spor Kulübü'nün locasını basmadı. Bu konuyla ilgili kamera kayıtları mevcuttur. Loca basan taraf biz değil, aksine onlardır. Çıkan arbedede kimin ne yaptığını görmedim ancak yumruk atan taraf biz değiliz" şeklinde açıklama yaptı.

"Bulunduğum gruba yönelik küfürlü konuşmaları ile bir kargaşa yaşandı"

                   Sosyal medya hesabından da açıklama yapan Ersoy "Kayserispor bilinçli bir şekilde hakemler ile düşürülmeye çalışılıyor. Bunu kimler yaptırıyorsa alayının Allah belasını versin..!  KS-BjK maçından çıkarken Beşiktaşlı yöneticilerin bazılarının, locamızdan çıkarken bulunduğum gruba yönelik küfürlü konuşmaları ile bir kargaşa yaşanmıştır. Benim fiili olarak kimseye bir müdahalem olmamıştır. Beşiktaş camiası ile hiç bir problemimiz olmaz. Kamuoyuna saygılarımla." ifadelerini kullandı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K