K

Arslan: AK Parti ve MHP'nin esnafın yüzüne bakacak hali yok

Arslan: AK Parti ve MHP'nin esnafın yüzüne bakacak hali yok
Gelecek Partisi Kayseri İl Başkanı Av. Zülküf Arslan'dan Cumhur İttifakı'na ağır eleştiri. Ülkenin birinci gündeminin ekonomik sıkıntılar olduğunu savunan Arslan, "AK Parti ve MHP'nin ekonomik krizden dolayı esnafın yüzüne bakacak hali yok'', dedi.

Kayseri İnternet Gazetecileri Derneği (KİGADER) Başkanı Duygu Uludaşdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Özcan Tüysüz ve Öner Çalış, Gelecek Partisi Kayseri İl Başkanı Av. Zülküf Arslan'ı makamında ziyaret etti. Ülke gündeminin konuşulduğu ziyarette Arslan, vatandaşın en önemli sorununun geçim sıkıntısı olduğunu söyledi.

"İnsanlar aç ve perişan halde." diyen Gelecek Partisi İl Başkanı Arslan, "İşsizlik hat safhada. Asgari ücret açlık sınırının altında. Her aile gıda, temizlik ürünleri ve salça kullanıyor. Bu ihtiyaçlar da yüksek fiyattan satılıyor. Sahada olan tek parti biziz. Esnaf bitik durumda. 'Ben AK Parti veya MHP'den geliyorum' diyemiyorlar. Çünkü insanlar evine ekmek götüremiyor. AKP ve MHP’nin yüzü yok. Enflasyon ve işsizlik çift rakamlarda. TÜİK rakamlarına inanılmıyor. İdare edilemiyor." diye konuştu.

Çok fazla vegi toplandığını da belirten Gelecek Partisi Kayseri İl Başkanı Arslan, toplanan vergilerin heba edildiğini ve bir yerlere peşkeş çekildiğini öne sürdü. Arslan, yeni anayasa tartışmalarıyla ilgili de "Yeni anayasa sözü gündem değiştirmek için ortaya atılıyor. Önce mecliste çalışma yapılması lazım." dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K