K

Akrobasi sirkini 18 bin kişi izledi

Akrobasi sirkini 18 bin kişi izledi
Talas Belediyesi tarafından düzenlenen Akrobasi Sirki, heyecanlı ve keyifli gösterilere sahne oldu. 20 Ağustos’tan 11 Eylül’e kadar süren Akrobasi Sirki’ni yaklaşık 18 bin kişi izledi.

Talas Belediyesi’nin organizesinde, hava akrobasisi, ip cambazı, salıncak, transformasyon, illüzyon, palyaço ve jonglör gösterileriyle büyük küçük herkesin heyecan dolu dakikalar geçirdiği sirk, sıcak yaz akşamlarına renk kattı.

20 Ağustos günü başlayan ve her gün iki seans halinde tertip edilen sirk gösterisini toplam 18 bin kişinin izlediği duyuruldu. Özellikle çocukların beğenisini kazanan sirk için aileler, Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a teşekkür etti.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da, yıllar sonra Kayseri’ye sirk getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Akrobasi sirkine ilginin çok fazla olduğunu belirten Yalçın, “Hem Talas’tan hem de diğer ilçelerimizden binlerce kişi heyecanlı ve keyifli anlar yaşadı. Çocuklarımız için ayrı bir anlamı olduğunu düşünüyorum. Hem eğlendiler hem azim ve kararlılıkla bir işin üstüne gidildiğinde başarının nasıl yakalandığını gördüler. Çünkü buradaki gösteriler ve hareketler, defalarca tekrarın, azimle çalışmanın bir sonucu. Ayrıca bu sirk, çocukluk anılarında unutulmayacak şekilde yer buldu. Sonuç olarak hem çocuklarımız hem de büyükler için farklı bir etkinlik oldu. İlgi gösteren tüm hemşehrilerimize ve bizlere 20 gün boyunca keyifli saatler yaşatan tüm sirk ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K